CENTRUM KURSÓW I SZKOLEŃ

Poznań 618391004, 618391005 • Szczecin 914201333

Mając na uwadze dobro i zdrowie naszej społeczności, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 , zmuszeni jesteśmy odwołać kursy zaplanowane do końca maja. Proponujemy Państwu przepisanie się na kolejny dostępny termin. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z CKiS kursy@wseit.edu.pl

Postępowanie terapeutyczne w okresie ostrym i przewlekłym po przebytym udarze mózgu

Kolejny termin wkrótce

gość specjalny jako instruktor: dr Justyna Adamczyk

dr Justyna Adamczyk

dr Justyna Adamczyk

Lista rezerwowa

Opis

Szanowni Państwo,

mając na uwadze dobro i zdrowie naszej społeczności, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowany na 20 marca warsztat.

Ministerstwo Nauki zawiesza wszystkie zajęcia dydaktyczne na uczelniach, wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnegosą jednoznaczne, a zastosowanie się do nich pozwoli nam wszystkim przetrwać ten trudny czas.

 

 

Może Cię również zainteresować

Może Cię zainteresować

Ortopodologia

Studia podyplomowe realizowane w formie zajęć teoretyczno-praktycznych skierowane są do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu terapii tkanek miękkich. Główny nacisk położony jest na zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających na ich sprawne i skuteczne wykorzystywanie w praktyce klinicznej. 

Może Cię zainteresować

Holistyczna opieka okołoporodowa

Pierwsze tego typu studia podyplomowe w Polsce o bogatej i wszechstronnej ofercie z zakresu opieki w okresie ciąży i połogu.

Może Cię zainteresować

Medycyna osteopatyczna

  • Ambitna i doświadczona kadra dydaktyków
  • Warsztaty kadawerowe
  • Program studiów zgodny z wymaganiami EU
Może Cię zainteresować

Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej. Wydanie II rozszerzone

Back to Top