CENTRUM KURSÓW I SZKOLEŃ

Poznań 618391004, 618391005 • Szczecin 914201333

FDM - wykład otwarty

Kolejny termin wkrótce

instruktor: Magdalena Hat ,

Lista rezerwowa

Opis

Metoda FDM nie jest tylko metodą ale rewolucją w rozumieniu i leczeniu bólu oraz zaburzeń pojawiających się w narządzie ruchu, integrując w leczenie mowę ciała pacjenta i jego subiektywny opis dolegliwości. Terapia została stworzona w 1991 roku przez amerykańskiego lekarza i osteopatę dr Stephena Typaldosa. Pozwala bardzo szybko uzyskać sprawność ruchową. Zapotrzebowanie na skuteczne metody leczenia rośnie na całym świecie, a obecnie kursy niestety oferowane są w niewielu miastach w Polsce. Efekty terapii często przerastają wyobrażenie pacjenta, a bywają nawet zaskakujące dla samego, doświadczonego terapeuty.

FDM to  metoda, którą trzeba zrozumieć, aby móc się jej nauczyć . Wykład ma na celu przybliżyć Państwu tą metodę pracy z pacjentem .

Kurs dla:

Wykład adresowany jest do fizjoterapeutów, masażystów oraz studentów fizjoterapii.

Może Cię również zainteresować

Może Cię zainteresować

Fizjoterapia w pediatrii

Wyjątkowe w skali kraju studia podyplomowe o tak bogatej i wszechstronnej ofercie skierowanej do fizjoterapeutów dziecięcych.

Może Cię zainteresować

Holistyczna opieka okołoporodowa

Pierwsze tego typu studia podyplomowe w Polsce o bogatej i wszechstronnej ofercie z zakresu opieki w okresie ciąży i połogu.

Może Cię zainteresować

Ortopodologia

Studia podyplomowe realizowane w formie zajęć teoretyczno-praktycznych skierowane są do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu terapii tkanek miękkich. Główny nacisk położony jest na zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających na ich sprawne i skuteczne wykorzystywanie w praktyce klinicznej. 

Może Cię zainteresować

Terapia manualna tkanek miękkich

Studia podyplomowe realizowane w formie zajęć teoretyczno-praktycznych skierowane są do osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu terapii tkanek miękkich. Główny nacisk położony jest na zdobycie przez studenta umiejętności praktycznych pozwalających na ich sprawne i skuteczne wykorzystywanie w praktyce klinicznej. 

Back to Top