CENTRUM KURSÓW I SZKOLEŃ

Poznań 618391004, 618391005 • Szczecin 914201333
Refleksologia twarzy

Kolejny termin wkrótce

instruktor: Marta Targońska ,

ilość godzin: 3

cena 180.00

Lista rezerwowa

Opis

Elastyczna, jędrna i świeżo wyglądająca skóra twarzy? TAK!

Codziennie nakładamy i wklepujemy krem na twarz. Warto połączyć te zabiegi pielęgnujące z masażem, ale nie byle jakim bo Refleksologicznym. DLACZEGO?

Ponieważ na twarzy znajdują swoje odzwierciedlenie wszystkie nasze organy, gruczoły i układy. Stymulując odpowiednie strefy na twarzy wpływamy na poprawę funkcjonowania całego organizmu a nie tylko skóry. Dodatkowo uciskając punkty neuronaczyniowe pomagamy organizmowi wrócić do równowagi, utrzymać zdrowie i zapobiec chorobom.

Dzięki prostemu kilkuminutowemu masażowi refleksologicznemu z twojej twarzy zniknie napięcie, zminimalizują się zmarszczki, a twoja skóra odzyska blask!

Refleksologia twarzy ‍– to niezwykle przyjemna i skuteczna terapia o właściwościach leczniczych i odmładzających, która prowadzi do wyciszenia wewnętrznego, głębokiego relaksu i odprężenia całego ciała. Wpływa ona korzystnie na skórę twarzy, która po zabiegu jest odmłodzona (wygładzona i lepiej odżywiona) oraz jest pomocna we wszelkich zaburzeniach na tle emocjonalnym i psychicznym z uwagi na działanie, które powoduje wyciszenie emocji, złagodzeniu napięć i stresów, a także przyspieszenie regeneracji zmęczonego organizmu. Ponadto likwiduje objawy stresu i przemęczenia oraz przywraca wewnętrzny spokój i siły witalne.

Program

Na 3 godzinnym warsztacie instruktorka przekaże wiedzę i umiejętności skutecznego stosowania refleksologii w życiu codziennym, w każdej sytuacji i na każdym etapie życia.

Wszystko to okraszone dużo dawką humoru oraz nauką w atmosferze zabawy!

Informacje dodatkowe

  • Po warsztacie zdobędziesz certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

 

Dlaczego warto?

W trakcie warsztatu:

  • Poznasz techniki aktywujące wrodzone zdolności organizmu do samoregulacji.
  • Dowiesz się jak wzmocnić zdrowie fizyczne i emocjonalne.
  • Poznasz refleksologiczną mapę twarzy i wykonywasz masaż twarzy i głowy z elementami leczniczymi, który w krótki sposób zrównoważy cały organizm.
  • Nauczysz się stymulacji punktów neuronaczyniowych na twarzy, dzięki którym przywrócisz jej naturalne piękno.
  • Poznasz technikę, którą będziesz mogła stosować w gabinecie kosmetycznym wtedy, gdy klientka leży z maseczką na twarzy lub w przypadku wrażliwej bądź podrażnionej zabiegami skóry.
  • Dowiesz się, co oznaczają sińce pod oczami, zaczerwienione policzki, zajady, zmarszczki dookoła ust oraz wypryski i inne zmiany skórne.
  • Dowiesz się jak stosować refleksologię, aby obniżyć napięcia, wzmocnić organizm i zmniejszyć ból.
  • Otrzymasz cenne wskazówki jak od razu zacząć praktykę masażu.
  • Poznasz kilka prostych ćwiczeń wspierających i przyspieszających uczenie się oraz regenerujących i podnoszących energię, które będziesz mogła stosować w pracy, w domu i na wakacjach.

Kurs dla:

masażystów, fizjoterapeutów, psychologów, terapeutów, kosmetyczki, podologów, manikiurzystki, fryzjerów, rodziców i opiekunów oraz wszystkie te osoby, które są zainteresowane poprawieniem, jakości życia i doskonaleniem swoich umiejętności.

Miejsce i godziny zajęć

WSEiT, ul. Grabowa 22 sala nr 20 godz. 18:00-21:00

Może Cię również zainteresować

Igłoterapia - podręcznik. Suche igłowanie w terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych

Igłoterapia - podręcznik. Suche igłowanie w terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych

Atlas funkcjonalny układu powięziowego człowieka

Atlas funkcjonalny układu powięziowego człowieka

Termin wydania: 2016
Autor:
Cena: 160.00 zł

Ziołolecznictwo z kursem towaroznawstwa zielarskiego

Ziołolecznictwo z kursem towaroznawstwa zielarskiego

Nauka trwa 1 rok. Zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu (soboty, niedziele). Zajęcia prowadzą doświadczeni wykładowcy na kierunku technik farmaceutyczny oraz pracownicy firm zielarskich i farmaceutycznych.

 

 Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej. Wydanie II rozszerzone

Rozluźnianie powięziowe dla równowagi strukturalnej. Wydanie II rozszerzone

Back to Top